KONST / Litografier / Färglitografi 13581076
nr 1358 1076
Ian Rusth
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, "Trollflöjten". Stockholmsmotiv, Nybroviken. Signerad, numrerad 33/180, daterad-98. Motivet: ca 46x57 cm
Ian Rusth, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:32:11
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr